Organizatorami konferencji są: Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie. XI Międzynarodowej Konferencji „MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU”, odbędzie się w Częstochowie w dniach 26-27 marca 2015 r.

XI Międzynarodowa Konferencja "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu"
XI Międzynarodowa Konferencja „Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu”

Celem cyklicznie organizowanej konferencji jest wymiana doświadczeń nt. teorii i praktyki zarządzania współczesnymi organizacjami, w szczególności prezentacja technik i technologii multimedialnych, usprawniających prowadzenie działań gospodarczych i edukacyjnych. Konferencja łączy naukę z biznesem poprzez dyskusyjną formę sesji naukowych, rozdzielanych wystąpieniami przedstawicieli biznesu. W trakcie konferencji prowadzone będą także sesje wideokonferencyjne z ośrodkami naukowymi oraz przemysłowymi w kraju i zagranicą.

26-go marca w sali WZ-107 pomiędzy godziną 14:45 a 15:45 wygłoszę referat biznesowy pt. „Zastosowanie sztucznej inteligencji w multimedialnych systemach eksperckich„. Serdecznie zapraszam. Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowy program znajdziecie na stronie: multimediawbiznesie.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.