Projekty informatyczne i marketingowe
Projekty informatyczne i marketingowe

Skorzystaj z bogatego doświadczenia, jakie posiadam w tym zakresie i podejmij ze mną współpracę. Pomogę Ci zarówno na etapie opracowania strategii i założeń projektu, jak i podczas samej realizacji przedsięwzięcia. Dzięki posiadaniu szerokiej wiedzy marketingowej oraz informatycznej, potrafię ocenić bieżącą sytuację, zweryfikować źródło problemu i zastosować najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnego przypadku.

Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe a przede wszystkim projekty zakończone sukcesem gwarantują moją efektywność, a Twoje powodzenie.

Projekty marketingowe

Projekty marketingowe
Projekty marketingowe

Jeżeli potrzebujesz osoby / firmy, która profesjonalnie wprowadzi Twoją działalność na rynek w Internecie, zaplanuje i wdroży proces wykonawczy, skorzystaj z mojej oferty.

Zaplanuję dla Ciebie kompletną strategię sprzedaży produktu / usługi lub jej określony zakres. Wskażę najbardziej skuteczne metody i środki do realizacji, pomogę we wdrożeniu ich w życie.

Na podstawie własnych umiejętności eksperckich oraz badań rynkowych dobiorę najlepsze w danym przypadku narzędzia marketingowe, w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Projekty informatyczne

Projekty informatyczne
Projekty informatyczne

Każdy projekt w Internecie, niezależnie, czy jest to strona, sklep, squeeze page, newsletter, charakteryzuje się określoną specyfiką, zamysłem i metodologią działania.
Dotyczy to wszystkich jego etapów – od pomysłu, poprzez plan, strategię marketingową po wykonanie i nadzór nad jego funkcjonowaniem.

Planując określoną kampanię marketingową potrzebujemy różnorodnych narzędzi informatycznych dostosowanych do wymogów projektu. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tej dziedzinie postaw na rzetelną wiedzę i ugruntowane doświadczenie zarówno w warstwie technicznej jak i marketingowej, jakie Ci oferuję. O sukcesie przedsięwzięcia decyduje właściwe kompleksowe podejście i fachowa pomoc.

W moich zasobach osobowych posiadam wyspecjalizowaną kadrę (informatycy, programiści, specjaliści ds. marketingu i PR), która zrealizuje drobne projekty, jak i prawdziwe wyzwania.

Zapraszam do współpracy!

Krzysztof Strymiński