Potrzebujesz stronę internetową?
Chcesz poprawić istniejącą albo stworzyć nową zupełnie od początku?
Jesteś w dobrym miejscu.

Każda firma, a coraz częściej nawet osoba fizyczna, potrzebuje jedną albo nawet wiele stron internetowych. Firmy poza witryną firmową tworzą osobne strony pod konkretne projekty, marki, produkty czy usługi. Prywatnie możesz chcieć mieć własną www z wizytówką, CV albo bloga przeznaczonego na publikacje treści związanych z Twoimi zainteresowaniami. Jesteś w jakieś grupie nieformalnej, stowarzyszeniu czy fundacji – również możecie potrzebować własne miejsce w sieci gdzie będziecie informować o swoich działaniach czy inicjatywach.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Każda nawet bardzo prosta strona powinna mieć tzw. panel CMS. Jest to taki specjalny program, który ułatwia Ci dodawanie i edytowanie treści na Twojej stronie www. Najczęściej używane bezpłatne CMS’y to WordPress i Joomla (jest ich oczywiście dużo więcej). Każdy z nich działa trochę inaczej ale na tym etapie nie jest to ważne. Doradzę Ci jaki zastosować gdy poznam bliżej Twoje konkretne potrzeby. Na proste strony tzw. wizytówki lub blogi wybieramy najczęsciej wordpress’a bo jest bardzo łatwy w obsłudze. Możesz znać go z bezpłatnych platform do blogowania.

Prosta strona tzw. wizytówka lub blog

wordpressJeżeli potrzebujesz bardzo prostą stronę www lub bloga to mogę Ci je wykonać w oparciu o CMS WordPress i bezpłatny szablon graficzny, których wybór w sieci jest ogromny. Nie musisz się także martwić o tzw. hosting bo w tej ofercie masz go w cenie abonamentu.

Samodzielnie możesz zmieniać wiele elementów strony (w zależności od szablonu), dodawać własne artykuły, zdjęcia, filmy itp. Jeżeli bedziesz potrzebować pomocy to przeszkolę Ciebie z obsługi Panelu by praca nad dodawaniem / edytowaniem postów była dla Ciebie łatwa i przyjemna.

Po mojej stronie jest zapewnienie Ci serwera by strona była widoczna w sieci oraz dokonywanie wszelkich aktualizacji i niezbędnych zabezpieczeń przed włamaniem. Twoim zadaniem jest posiadanie „trudnego hasła” oraz tworzenie treści, które chcesz opublikować.

Istnieje także możliwość dokupienia szablonu komercyjnego.

Ile to kosztuje?


 • Przygotowanie strony i jej zabezpieczenie przed atakami: od 1500 zł netto (1845 zł z VAT).
 • Abonament miesięczny za utrzymanie i aktualizację oprogramowania: 150 zł netto (184,50 z VAT).
 • Instalacja szablonu komercyjnego: cena szablonu + 200 zł netto (246,00 zł z VAT) za instalację i ustawienie specyficznych funkcji.
 • Szkolenie z obsługi Panelu – 1h gratis, każda kolejna 50 zł netto / h (61,50 zł z VAT).
 • Wykonanie szablonu wg projektu graficznego – cena do uzgodnienia.

Czy można się targować? Tak 🙂

Skontaktuj się ze mną!

Portal informacyjny

JoomlaJeżeli chcesz prowadzić większą stronę na której będzie dużo kategorii tematycznych, kilku redaktorów (osób, które dodają artykuły) to najlepiej zastosować do tego CMS Joomla. Panel ten umożliwi Ci zapanowanie nad tysiącami a nawet setkami tysięcy wpisów, zdjęć, filmów itd. Jest to również idealne rozwiązanie na budowę systemu składającego się z wielu różnych funkcjonalności z kontami dla użytkowników (budowanie społeczności). Z przyjemnością wykonam dla Ciebie taki portal a jeżeli chcesz to mój zespół pomoże „napełnić go treściami”.

Podobnie jak w przypadku prostej strony możemy skorzystać z bezpłatnego szablonu lub komercyjnego.

Ile to kosztuje?


 • Stworzenie portalu i zabezpieczenie go przed atakami: od 2000 zł netto (2460 zł z VAT).
 • Abonament miesięczny za utrzymanie i aktualizację oprogramowania: od 250 zł netto (307,50 z VAT). W przypadku dużego ruchu i zapotrzebowania na miejsce na serwerze cena zależy od faktycznie wykorzystanych zasobów. Przy bardzo dużych serwisach konieczne jest wykupienie osobnego fizycznego serwera, który poradzi sobie z obsługą wielu użytkowników w tym samym czasie.
 • Instalacja szablonu komercyjnego: cena szablonu + 200 zł netto (246,00 zł z VAT).
 • Wykonanie szablonu wg indywidualnego projektu graficznego – cena do uzgodnienia.

Skontaktuj się ze mną!

Sklep internetowy, marketplace, platforma edukacyjna, strona typu wiki

Wraz z rozwojem Twoje firmy możesz potrzebować kolejnych bardziej zaawansowanych funkcjonalności. Mogą to być np. sklep internetowy, marketplace, platforma edukacyjna, portal społecznościowy, strona projektu (wiki), CRM i wiele innych. W tym także mogę Ci pomóc 🙂 Posiadam duże doświadczenie w budowaniu nawet bardzo zaawansowanych systemów (zobacz: Projekty IT – strony, sklepy, portale, Platforma edukacyjna od podszewki – case study).

Ile to kosztuje?

To bardzo trudne pytanie ale istnieje na nie odpowiedź 🙂

Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i zaakceptowaniu zaproponowanych rozwiązań przygotuję Ci szczegółowy kosztorys i określę czas potrzebny na wykonanie i wdrożenie. Co bardzo ważne moja oferta jest wiążąca.

Co to oznacza w praktyce?
Zapłacisz tylko tyle na ile się umówimy!

Tak nie zostaniesz zaskoczony dodatkowymi kosztami, których nie było w Umowie. Biorę na siebie całkowite ryzyko. Dostaniesz taki system jaki zamówisz a ja otrzymam tylko tyle na ile się umówimy.

Uczciwe?

Czy przygotowanie oferty może być płatne?
W zdecydowanej większości przypadków nie. Jeżeli miałoby być inaczej to powiem Ci o tym z góry i wytłumaczę dlaczego.

Czy to się często zdarza?
Nie – taka sytuacja może wystąpić tylko w przypadku bardzo skomplikowanej analizy wymagającej wielu dni pracy, poszukiwania rozwiązań, zbierania danych od innych podmiotów.

Pamiętaj: Standardowo, przygotowanie wyceny prac jest bezpłatne!
Jeżeli masz pomysł i chcesz go zrealizować skontaktuj się ze mną a otrzymasz poradę i wycenę. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

 • Porozmawiajmy na temat Twojego pomysłu.
 • Powiem Ci jakie są możliwości realizacji.
 • Wycenię koszty i czas realizacji.

Skontaktuj się ze mną!

Przygotowanie artykułów na strony internetowe, opracowywanie opisów produktów itp.

Tworzysz duży projekt, chcesz uruchomić sklep internetowy albo portal? Nie posiadasz pracowników, którzy napiszą teksty, opisy, oferty?

Mój zespół może Ci pomóc!

We współpracującej ze mną redakcji mamy copywriterów, którzy przygotują teksty, wprowadzą produkty do sklepu czy napiszą specjalistyczną ofertę albo nawet post na bloga branżowego.

Określ mi swoje potrzeby a wraz z moim zespołem przygotujemy Ci potrzebne teksty a nawet je wprowadzimy za Ciebie.

Ile to kosztuje?

Nie ma jednej ściśle określonej ceny za napisanie tekstu. Wszystko zależy od tematu, długości, konieczności wyszukania źródeł czy zebrania danych od specjalistów. Czas przygotowania treści jest tutaj najważniejszym czynnikiem. Prosty tekst na bloga może kosztować np. 200 zł a specjalistyczna oferta sprzedażowa (landing page) nawet dużo ponad 1000.

Do oszacowania kosztów możesz przyjąć, że 1h naszej pracy to 50zł netto. Porównaj to z tym ile trzeba zapłacić pracownikowi na etacie, czy jesteś w stanie dać mu tyle pracy by było to efektywne, co zrobisz gdy będzie miał urlop czy chorobowe. Gdy zakładasz sklep internetowy chcesz zapewne szybko wprowadzić dużą liczbę opisów, zdjęć, filmów, a gdy proces się skończy Twoje potrzeby na pewno będą mniejsze.

Wynajęcie mojego zespołu przyspieszy pracę, jest efektywne kosztowo i wygodne bo korzystasz tylko wtedy gdy jest Ci to potrzebne.

Możemy także wspólpracować na zasadach abonamentowych. Z góry ustalamy np. że tworzymy dla Ciebie 4 posty na bloga w miesiącu a Ty masz gwarancję, że zadanie zostanie wykonane dobrze i na czas.

Jeżeli poważnie myślisz o SEO (chcesz by Twoja strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania) to regularne pisanie treści może nie wystarczyć. Potrzebne są artykuły pojawiające się na innych stronach internetowych, w których pojawi się link do Twoich postów. W tym również możemy Ci pomóc. Przygotujemy odpowiednie wpisy, napisane w taki sposób by inni właściciele stron chcieli je opublikować.

 • Potrzebujesz pomocy przy pisaniu / wprowadzaniu tekstów?
 • Chcesz mieć regularnie prowadzonego bloga firmowego?
 • Zależy Ci na wysokich pozycjach w Google?

Skontaktuj się ze mną!