Potrzebujesz zbudować portal informacyjny albo społecznościowy?

Jeżeli chcesz prowadzić portal internetowy, potrzebujesz rozwiązanie informatyczne pozwalające na proste zarządzanie informacjami, multimediami i użytkownikami, to polecam CMS Joomla.

Misja CMS Joomla

Tym, co odróżnia CMS Joomla! od innych bezpłatnych systemów CMS, jest ogromne zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności.

W efekcie każdy, bez technicznego przygotowania, może przy pomocy CMS Joomla budować i zarządzać swoim małym czy potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania, przy zapewnieniu wszelkich potrzebnych funkcji.

Czym jest Joomla?

Joomla jest systemem systemem zarządzania treścią na stronie www ( CMS – Content Managment System), który umożliwia łatwą kontrolę nad każdym elementem witryny internetowej.
Dzięki CMS Joomla możesz wykonać takie rzeczy, jak:

  • Redagowanie i formatowanie artykułów za pomocą wizualnego edytora tekstu podobnie jak w edytorze tekstu (np. Word).
  • Dodawanie obrazów, filmów, plików audio, PDF i innych multimediów, przy pomocy prostych narzędzi w Panelu.
  • Kontrolowanie każdego elementu witryny, np. menu nawigacyjne, moduły (ankiety, banery, newsletter itp.) i układ stron (pozycja każdego elementu na stronie).

Jeżeli na codzień używasz internetu, obsługujesz pocztę elektroniczną, przeglądasz strony, używasz portalu społecznościowego itp. to bez najmniejszego problemu poradzisz sobie z obsługą CMS Joomla.

Portal Informacyjny

CMS Joomla jest idealnym rozwiązaniem na zbudowanie a dalej rozwijanie Twojego portalu informacyjnego. System posiada wszelkie potrzebne funkcje, moduły i dodatki potrzebne by stworzyć nowoczesny funkcjonalny Portal Informacyjny.

System CMS Joomla jest oprogramowaniem OpenSource rozpowszechnianym na zasadach GNU General Public License(GNU GPL).
W praktyce oznacza to, że nie musisz płacić licencji za używanie Joomla! Dzięki temu możesz więcej zasobów finansowych skierować na zaprojektowanie Portalu, szatę graficzną, potrzebne dodatki oraz co najważniejsze na pozyskanie wartościowego contentu !

Chcesz zbudować profesjonalny portal informacyjny?

Jesteś w dobrym miejscu!

Skontaktuj się ze mną!

Portal Społecznościowy

Jeżeli chcesz poszerzyć funkcjonalność swojego portalu o funkcje społęcznościowe to CMS Joomla ma takie możliwości.

Dzięki zastosowaniu dodatku (komponentu) CommunityBuilder nasz CMS staje się prawdziwym serwisem społecznościowym. W zależności od konkretnej specyfiki naszej społeczności możemy dostosować funkcje oprogramowania. Oczywiście oprogramowanie CommunityBuilder jest również udostępniane na licencji GPL (podobnie jak CMS Joomla).

Zaufaj profesjonaliście!
Zleć mi wykonanie swojego portalu i pracuj wygodnie
na CMS Joomla 🙂