Prowadzisz działalność produkcyjną, handlową, usługową? Chcesz oferować swoje produkty / usługi za pomocą sklepu internetowego? Mam dla Ciebie rozwiązania, które spełnią nawet najbardziej wygórowane potrzeby.

Nasze sklepy są nowoczesne, w pełni funkcjonalne, posiadają wszystkie potrzebne funkcje niezbędne do prowadzenia sprzedaży w internecie.  W zależności od Twoich preferencji wdrażamy je w popularnych CMS takich jak: WordPress i Joomla. Szczegółowa lista funkcji dostępnych w oprogramowaniu sklepu opartego na Joomla: Funkcje sklepu internetowego na Joomla + VirtueMart.

Zobacz kilka przykładowych realizacji wykonanych przez mój zespół:Każda realizacja poprzedzona jest szczegółową analizą potrzeb zamawiającego.

  1. Rozpoznajemy specyfikę produktów / usług danej firmy i tworzymy projekt funkcjonalny sklepu internetowego, określamy formę prezentacji produktów oraz zakres informacji o produktach, które mają być prezentowane.
  2. Następnie tworzona jest grafika sklepu (layout) – uwzględnia ona założenia z projektu, dzięki czemu całość jest ergonomiczna i estetyczna. Nasi specjaliści od marketingu sugerują elementy, które powinny się znaleźć.
  3. Na każdym etapie tworzenia projektu a potem w trakcie produkcji zamawiający może zgłaszać swoje uwagi, pomysły i poprawki.

Istnieje także możliwość aby wykonany sklep był już napełniony produktami, oczywiście jeżeli wcześniej dostarczycie nam Państwo niezbędne materiały: opisy, zdjęcia, filmy itp.

Chcesz skutecznie sprzedawać w internecie?

Skontaktuj się ze mną!