Krzysztof Strymiński Consulting – prowadzę szkolenia i warsztaty biznesowe z zakresu: marketingu internetowego, technik perswazyjnych w ofertach i reklamach, sprzedaży i negocjacjach, a także z obsługi narzędzi informatycznych wykorzystywanych w marketingu i sprzedaży.


  • Chcesz odnieść sukces w internecie?
  • Potrzebujesz wiedzy na temat poruszania się w marketingu internetowym?
  • Planujesz rozbudować i zwiększyć sprzedaż swoich towarów lub usług za pomocą sieci Internet?

Skorzystaj z mojego wsparcia dla twojego biznesu!

Oferuję szkolenia dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta.

Zakres szkoleń ustalany jest indywidualnie na podstawie rozpoznania potrzeb. Pracujemy tylko nad tym co ważne, nad obszarami marketingu internetowego, które są Tobie potrzebne abyś mógł wykorzystać je w praktyce.

Niezależnie od tego czy:

  • reprezentujesz firmę produkcyjną / usługową / handlową
  • czy działasz w strukturach typu ‘MLM’

pomogę Ci zrealizować zamierzone cele.

Przeszkolę Ciebie/ pracowników / współpracowników abyście mogli wspólnie odnieść sukces w Internecie.

Zapewniam swoim klientom kompleksową pomoc, dlatego szkolenia i konsultacje wzbogacam o część praktyczną, pozwalającą przećwiczyć pozyskaną wiedzę teoretyczną. Współpracuję również ze specjalistami w pokrewnych dziedzinach i korzystam z ich wiedzy i doświadczenia, by jeszcze lepiej wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów.

Szkolenia techniczne z Joomla, VirtueMart

Wdrażam CMS Joomla oraz sklepy internetowe oparte o VirtueMart od wielu lat. Jeżeli wykorzystujesz lub planujesz korzystać z tego oprogramowania a brakuje Ci wiedzy praktycznej skorzystaj z mojej pomocy. Oferuję szkolenia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Istnieje możliwość wybrania konkretnych obszarów szkolenia związanych z obsługą Joomla jak i sklepu VirtueMart.


Warto przeczytać

Wykład Krzysztofa Strymińskiego na Joomla-Day 2013: http://www.joomla-day.pl/aktualnosci/item/136-wykorzystanie-joomla-i-k2-w-systemie-eksperckim

Warsztaty w ramach Festiwalu BOSS w Bydgoszczy: http://festiwalboss.pl/bydgoszcz/prelegenci/krzysztof-stryminski/