Już w najbliższy czwartek – 14 września 2017 – Business Zone Mastermind w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie otwarte. Gościem specjalnym będzie Zbigniew Dzideczek – wykładowca zarządzania i negocjacji w programach magisterskich i studiach MBA uczelni ASBIRO prz uniwersytecie Łazarskiego. Przeprowadzi dla nas warsztaty z negocjacji „Od manipulacji do negocjacji”.

Warsztaty odbędą się w ramach spotkania Business Zone Mastermind. Wstęp jest bezpłatny.

Zbigniew Dzideczek

Zbigniew Dzideczek
Zbigniew Dzideczek

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolił się renomowanych firmach w zakresie zarządzania biznesem , zarządzania projektami , sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) oraz CIECH S.A. Z sukcesem negocjował i finalizował transakcje oraz umowy handlowe i inwestycyjne na rynkach USA, Chin, Pakistanu, Rosji, Maroka, Republiki Południowej Afryki czy Brazylii.

Zbyszek jest partnerem austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining GmbH oraz trenerem umiejętności negocjacyjnych. Jest polskim partnerem HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H. – austriackiego Instytutu specjalizującego się w edukacji i treningach z profesjonalnych prezentacji oraz retoryki biznesowej.

Warsztaty

  • Chcesz poznać tajniki negocjacji przydatne w biznesie, które pozwolą Ci osiągać zamierzone cele?
  • Jak być sprawnym negocjatorem bez manipulacji?
  • Jak obronić się przed manipulacją w biznesie i jak to się ma do używania perswazji?

Pozwól sobie poczuć na własnej skórze siłę negocjacji (bez manipulacji) podczas unikalnych warsztatów Zbyszka Dzideczka.

Otrzymasz dużą dawkę wiedzy, praktyki i użytecznych wskazówek do wykorzystania od ręki.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które w praktyce zawodowej mają do czynienia z negocjacjami:

  • przedsiębiorców,
  • kierowników różnego szczebla,
  • handlowców,
  • zaopatrzeniowców itp.

Jeżeli chcesz skorzystać z warsztatów zaznacz udział w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/116193972395733/permalink/116198952395235/.

Spotkanie Business Zone Mastermind

Tuż po warsztatach odbędzie się spotkanie biznesowego klubu mówców i liderów, które będę miał zaszczyt i przyjemność poprowadzić. Zaczynamy o godzinie 16. Warsztaty Zbyszka rozpoczną się po krótkim wprowadzeniu ok. 16.10 i potrwają 45 min. Będziecie również mieli okazje dowiedzieć się więcej na temat naszej grupy Business Zone Mastermind oraz inicjatyw jakie realizujemy. Udział w całym spotkaniu jest bezpłatny. Przyjdź i zaproś na meeting swoich współpracowników, znajomych – warto wykorzystać możliwość poznania naszego wybitnego prelegenta oraz dowiedzieć się więcej o naszej organizacji.

Adres: Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz.

Od manipulacji do negocjacji
Od manipulacji do negocjacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.