Chłop śpi a w polu mu rośnie
Tak powiadają zazdrośnie (…)
mówi poeta ludowy Antoni Kucharczyk na początku XX wieku.
Czy dzisiaj Wy możecie być takimi chłopami na których inni patrzą z zazdrością?

Czy dzisiaj w czasach gdy wszystko gna, czasu brakuje nam nawet na sen, ciągle wydarza się coś nowego – możecie zapewnić sobie dochód pasywny?

Co zrobić gdy nie macie pieniędzy by je inwestować:

  • w nieruchomości,
  • złoto,
  • akcje,
  • obligacje?

Czy jest coś co może zapewnić Wam dochód w momencie gdy nie sprzedajecie swojego czasu innym podczas pracy? Gdy nie wykonujecie fizycznie jakiś czynności?

Otóż tak.

Jest na to sposób a co najlepsze jest on bezpieczny. Nie pogarsza Waszej obecnej sytuacji materialnej ponieważ poza własnym czasem nie musicie inwestować kapitału.

To o czym Wam zaraz opowiem może być:

  • pracą dodatkową,
  • działalnością gospodarczą,
  • okazjonalnym zajęciem,
  • nadaje się zarówno dla studentów, pracowników na etacie, osób prowadzących firmę jak i takich którzy chcieliby dopiero w przyszłości ją założyć.

Brzmi jak MLM? Pewnie tak 🙂

Otóż nie mam zamiaru opowiadać Wam o kolejnej rewelacyjnej firmie, która pozwoli się wzbogacić. Celowo użyłem retoryki podobnej jak jest prezentowana przez przedstawicieli tej grupy. Osobiście nie mam nic przeciw biznesom opartym o MLM – wręcz przeciwnie bardzo je cenię, uważam, że dają potencjał do solidnych zarobków i w miarę pasywnego dochodu. To o czym Wam za chwilę powiem można w takim biznesie wykorzystać. Dzięki temu możecie go rozwinąć, osiągnąć w nim sukces.

Do czego w takim razie chcę Was przekonać?

Chcę dać Wam inspirację by wykorzystać marketing internetowy.
Niezależnie od tego czym się zajmujecie, czym interesujecie na pewno możecie wykorzystać go do zwiększenia swoich przychodów, zbudowania pasywnego dochodu a co najlepsze robiąc to co lubicie i na czym się znacie.

Czym ryzykujecie?

Niemal całe ryzyko sprowadza się do zainwestowanego czasu, koszty fizyczne są znikome.

Niezależnie od tego w jaki sposób teraz zarabiacie pieniądze możecie spróbować swoich sił w pracy w sieci. Jeżeli uwierzycie w sukces, zrobicie tak tak jak Wam poradzę – osiągniecie go.

Marketingiem internetowym zajmuję się od wielu lat. Z powodzeniem zarabiam na tym pieniądze i szkolę innych jak to robić. Oczywiście nie szukam konkurencji w swoim zawodzie. Promuję bardzo różne produkty. Od wielu lat pomagam różnym firmom w promocji ich sklepów internetowych, firm, usług, produktów. W ramach działalności własnej firmy promuję nawet tak dziwne usługi jak wróżki czy erotykę. Osiągamy korzyści z promowania suplementów diety, czy metod odchudzania. W każdej dziedzinie wykorzystuję inne metody, inne narzędzia, działam na innych grupach docelowych. W zależności od branży dobieram odpowiednie formy promocji.

Chciałbym abyście spojrzeli na tą dziedzinę czyli marketing internetowy – jako dodatkową możliwość zarobku a w przyszłości być może najważniejsze źródło dochodu, które pozwoli Wam na pełną niezależność.

Być może zajmujecie się MLM’em, może jesteście dobrzy w jakiejś dziedzinie, może nawet coś produkujecie czy sprzedajecie. Być może już teraz wykorzystujecie internet do sprzedaży swoich produktów lub usług, propagowania jakiś wydarzeń, które organizujecie lub wspieracie. Wykorzystujecie pewne elementy całej układanki w sposób mniej lub bardziej świadomy.

Zachęcam Was jednak do tego abyście zwrócili uwagę na działania w internecie w sposób systemowy i wdrożyli wiedzę, którą mogę Wam przekazać. Prawidłowo zbudowany biznes w internecie pozwala nawiązać relacje z nowymi ludźmi, poszerzyć grono znajomych, daje nam informację zwrotną o produkcie lub usłudze, którą oferujemy. Dzięki zbudowaniu grupy lojalnych odbiorców, klientów czy tylko potencjalnie zainteresowanych osób jesteście moderatorem tej społeczności. Przynależycie do niej i macie na nią ogromny wpływ.

Ludzie traktują Was jak eksperta w danej dziedzinie, macie prestiż i autorytet. Praca w taki sposób pozwala Wam osiągać dużą satysfakcję, umożliwia ciągły rozwój, poznajecie nowe rzeczy.

Czy aby zajmować się biznesem internetowym trzeba być informatykiem?

Nie!

Większość potrzebnych umiejętności posiadają humaniści, osoby, które potrafią pisać dobre teksty, reklamy, opisy. Osoby kreatywne, które interesują się dziedziną, którą promują. Oczywiście są potrzebne środki techniczne takie jak strona internetowa, blog, fb i inne ale w dzisiejszych czasach używanie ich jest naprawdę proste i każdy może się tego nauczyć a koszty związane z ich uruchomieniem są naprawdę niskie lub zerowe. Dużo ważniejszy jest tzw. „content” czyli treść, którą macie do przekazania.

„Good content is king but context is God”
Dobra treść jest królem ale kontekst jest Bogiem

Znacie się na czymś np. na odżywkach dla sportowców, kosmetykach, sporcie, modzie, urodzie? Piszcie własne blogi na ten temat i zarabiajcie na produktach czy usługach powiązanych. Angażujecie się w MLM, prowadzicie jakąś działalność gospodarczą? Jesteście ekspertami w tej dziedzinie – wykorzystajcie to!

Marketing internetowy internetowy może Wam pomóc w każdej dziedzinie zwiększyć swoje przychody a co najważniejsze pracuje gdy Wy śpicie albo się bawicie.

Marzycie o tym by dużo podróżować, pracować mało wtedy gdy macie na to ochotę? Chcecie uniezależnić się od miejsca w którym pracujecie? Chcecie zapewnić sobie dochody na przyszłość? Dochody, które będą pasywne?

Pomyślcie już dzisiaj o biznesie internetowym. Pomyślcie jak dobrze byłoby pracować wtedy gdy macie na to ochotę. Możecie realizować się w biznesie który lubicie będąc przy tym całkowicie niezależnymi.

Pasuje Wam praca na etacie ale potrzebujecie dodatkowego źródła dochodu?W takim przypadku biznes internetowy także jest dla Was. Istnieje bardzo wiele możliwości zarabiania w taki sposób tylko potrzebna jest wiedza jak to zrobić.

Dlaczego Wam o tym mówię?

Chciałbym abyście zainteresowali się tą formą zarabiania i zastosowali ją w swoim życiu. Ja mogę Wam dostarczyć konkretną sprawdzoną wiedzę na ten temat, pomóc w rozwinięciu skrzydeł. Wy możecie zyskać dodatkowe dochody, spróbować się w nowej dziedzinie, zrealizować swoje cele.

Pomyślcie ile możecie zyskać. Niech Wam inni zazdroszczą, że Wy śpicie a na polu Wam rośnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.