W dniach 23-27 marca 2015 odbędzie się już XII edycja największego studenckiego festiwalu biznesu w Polsce – BOSS. W ramach festiwalu uczestniczyć można w bezpłatnych warsztatatach prowazdonych przez trenerów biznesu, przedsiębiorców i couch’ów. 25 marca w godzinach: 9:00-10:40 odbędą się moje warsztaty: „Persfazja w tekstach reklamowych”.

Warsztaty odbędą się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Szymanowskiego 3. Serdecznie zapraszam.

Czego nauczysz się na moich warsztatach:

  1. Każdy słyszy, widzi i czuje – czy na pewno zdajecie sobie sprawę „jak?”
  2. Metafiltry – spraw by Klient zrobił to czego oczekujesz.
  3. Presupozycje – siła prawdziwej persfazji – wykorzystaj zarówno umysł świadomy jak i nieświadomy.
  4. Struktura skutecznego tekstu persfazyjnego

Każdy z Was może nauczyć się pisać wyjatkowo skuteczne maile, wpisy na fb, reklamy. Udział w warsztacie jest bezpłatny !{nomultithumb}

Chcesz wiedzieć więcej na temat zakresu warsztatów albo skorzystać w innym terminie? Skontaktuj się ze mną.

Co roku Festiwal BOSS to możliwość zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Tegoroczny Festiwal BOSS będzie oscylował wokół 5 modułów tematycznych:

  • Biznes &StartUP – inspirujące spotkania z managerami firm z różnych branż oraz młodymi przedsiębiorcami, którzy osiągnęli sukces i rozwinęli własne biznesy.
  • Inżynieria & Innowacje – moduł stworzony z myślą o studentach i absolwentach uczelni technicznych, na których będą rozwijać swoje kompetencje miękkie oraz innowacyjne myślenie.
  • Coaching& Rozwój Osobisty – szkolenia i warsztaty z zakresu autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji interpersonalnej i radzenia sobie ze stresem.
  • PR&Social Media – praktyczne szkolenia z zakresu efektywnego marketingu tradycyjnego oraz nowoczesnego, najnowsze trendy ze świata mediów społecznościowych wraz ze wskazówkami jak je wykorzystać.
  • Finanse & Inwestycje– warsztaty rozwijające wiedzę o zasadach rządzących pieniędzmi oraz tajnikach inwestowania dla początkujących.

Więcej na temat Festiwalu BOSS: https://www.facebook.com/events/779664682114822/.

Notka na temat warsztatów znajduje się także na stronie: http://festiwalboss.pl/bydgoszcz/

BOSS 2015 - warsztaty

Warsztaty są wersją „Mini” szkolenia: „Perswazja w tekstach marketingowych„.


Warsztaty przyciągnęły pełną salę uczestników chcących nauczyć się pisać teksty perswazyjne. Było to bardzo miłe szczególnie, że wszyscy byli aktywni i odczuwałem bardzo dobry kontakt. To zawsze cieszy gdy czujemy, że nasza praca ma sens a temat interesuje publiczność.

Podziękowanie za poprowadzenie warsztatów - Krzysztof Strymiński - BOSS 2015
Podziękowanie za poprowadzenie warsztatów – Krzysztof Strymiński – BOSS 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.