Blog Krzysztof Strymiński Consulting - dział przeznaczony na porady, informacje, relacje, zapowiedzi i case study. Znajdziesz tutaj aktualności z mojej aktywności na polu zawodowym oraz cieawostki związane ze szkoleniami, warsztatami, rozwojem osobistym.

NETWORKING – zrób to z głową!

networkingUmiejętność budowania trwałej sieci kontaktów stała się w dzisiejszym biznesie ważną kompetencją zawodową. Dobrze zbudowana jest istotnym czynnikiem wspomagającym rozwój kariery – zarówno podczas szukania nowej posady, jak i w trakcie pracy w konkretnej firmie.

Więcej…

Competent Communicator Krzysztof Strymiński

Krzysztof Strymiński Competent Communicator

Jak miło jest dostawać wyróżnienia, dyplomy, certyfikaty czy podziękowania. Tym razem jednak jest mi wyjątkowo przyjemnie. Certyfikat ukończenia ścieżki "Competent Communicator" w Toastmasters International.

Więcej…

Fotorelacja z BOSS Festiwal 2015

Krzysztof Strymiński na BOSS Festwial 201525 marca 2015 roku w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego miałem okazję i przyjemność poprowadzić warsztaty "Perswazja w tekstach marketingowych".

 

Więcej…

Jaki wpływ na negocjacje biznesowe mają zapachy?

Aleksandra Potrykus-WinczaOkazuje się, że wykorzystywanie wyselekcjonowanej aromatyzacji, może skutecznie pomagać w pozyskiwaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkową zaletą profesjonalnego aromamarketingu, jest również to, iż ma on wpływ na zwiększoną efektywność pracowników firmy.

Więcej…

Chłop śpi a w polu mu rośnie

Chłop śpi a w polu mu rośnie Tak powiadają zazdrośnie (…)Chłop śpi a w polu mu rośnie
Tak powiadają zazdrośnie (…)
mówi poeta ludowy Antoni Kucharczyk na początku XX wieku.
Czy dzisiaj Wy możecie być takimi chłopami na których inni patrzą z zazdrością?

Więcej…

Strona 2 z 3

Szkolenia i warsztaty